Reklama i współpraca

Zapraszam do współpracy na płaszczyźnie zawodowej oraz reklamowej i promocyjnej. Pracuję z klientami jako doradca, konsultant, wykonawca zleceń itp. Jestem w tej kwestii otwarty na propozycje. Jeśli chodzi o reklamę i promocję – szczegóły poniżej. Chociaż tutaj również jestem otwarty na inne propozycje – kampanie reklamowe itp.

Reklama na blogu

Możliwe są różne formy reklamy na moim blogu. Strona jest responsywna i wszystkie oferowane formy reklam są także wyświetlane na urządzeniach mobilnych.

Rodzaje reklam:

  • Baner z prawej strony – baner pionowy lub kwadratowy. Wyświetla się zawsze, przy dowolnej stronie i przy każdym wpisie w pasku z prawej strony serwisu. Reklama ta trafia do każdego kto odwiedza blog. Czytelnicy przeglądają, czytają wpisy i mimowolnie rzuca im się w oczy Twoja reklama.
  • Baner w stopce – baner poziomy, wyświetla się w stopce strony.
  • Baner pod/nad pojedynczym wpisem – baner poziomy, wyświetla się pod/nad wybranym pojedynczym wpisem. Jest to reklama, która ściśle celuje w wybraną grupę czytelników – zainteresowanych danym ścisłym tematem. Są to czytelnicy, którzy czytają wpis na wybrany temat i na początku lub na końcu widzą Twoją reklamę.
  • Wpis sponsorowany – wpis nie jest usuwany z bloga. Płatność jednorazowo przy publikacji.
  • Patronat nad blogiem – warunki współpracy omawiane są indywidualnie

Szczegóły oraz cennik znajdują się w pliku PDF: Reklama.pdf

W przypadku zainteresowania, proszę o kontakt przez formularz znajdujący się poniżej. W odpowiedzi mogę udzielić dodatkowych informacji.

Wystawiam faktury VAT.

 

Czytelnicy bloga

Blog jest popularny wśród specjalistów w dziedzinie elektrotechniki, wśród osób zainteresowanych praktycznymi sprawami z dziedziny elektrotechniki, a także wśród studentów i uczniów. Dziennie blog ma ok 800 odsłon. W przypadku zainteresowania, mogę wysłać raport odwiedzin bloga za dowolny okres, utworzony w serwisie Google Analytics.

Statystyki Google Analytics za okres 30 dni (6.05.2016 – 5.06.2016):

statystyki blog

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości